Тепла велюрова піжама для дому та сну
Матеріал велюр плюш на котоновій основі 80%
Розміри: S |M | L | XL
- Власне виробництво
- Повномірні розміри
- Обмін без проблем
- Наш магазин домашнього одягу в Хмельницький
- вул. Степана Бандери 47/1
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BO.Brand |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 67 см |
| Обхват стегон | 106 см |
| В комплект входить | Штани, Сорочка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Велюр |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Тканина | Велюр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴







