Ви будете задоволені піжамою. Повномірні розміри та зручна посадка по фігурі за доступною ціною від виробника BO.Brand_ua
- Власне виробництво
- Піжама жіноча на гудзиках для дому та відпочинку
- Метеріал: котон, натуральна тканина
- Повномірні розміри
- В наявності: тропіки, чорний, блакитний, смарагд, мокко,пудра та інші кольори
- Швидка відправка
- Оплата при отримуванні, за реквізитами або пром-оплата

Запрошуємо на примірку в наш магазин
м. Хмельницький:
вул.С.Бандери 47/1
тел : 095-015-16-39
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BO.Brand |
| Країна виробник | Україна |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 62 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| В комплект входить | Шорти, Сорочка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Шовк Армані |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Міжнародний розмір | XS-S |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴







